To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
Bilet normalny EXTRA biorący udział w losowaniu nagród (szczegóły w opisie wydarzenia) Bilet normalny EXTRA

Bilet normalny EXTRA biorący udział w losowaniu nagród (szczegóły w opisie wydarzenia)

już niedostępne 30,00 zł -
  Bilet normalny
już niedostępne 20,00 zł -
  Bilet ulgowy
już niedostępne 15,00 zł -

ruga edycja koncertu charytatywnego "wyGRAJ z nami!" - CISZA JAK TA

Cisza Jak Ta


Stowarzyszenie Mała Szkoła Wielkie Szanse serdecznie zaprasza na drugą edycję koncertu charytatywnego "wyGRAJ z nami!", który odbędzie się 7 maja o godzinie 19.00 w Amfiteatrze przy kościele na Poczekajce w Lublinie, Al. Kraśnicka 76. Organizacja wydarzenia ma na celu pozyskanie funduszy, które zostaną wykorzystane do doskonalenia procesu oraz warunków nauczania w Szkole Podstawowej w Mariance, gm. Niedrzwica Duża.

Zachęcamy wszystkich do wypicia wspólnie z nami filiżanki dobroci, wsłuchując się w niesamowite dźwięki, którymi zaczaruje nas zespół Cisza Jak Ta. Podczas najbliższej edycji koncertu "wyGRAJ z nami!" będziemy mogli udać się na poetycko-muzyczną wędrówkę po Krainie Łagodności. Zespół, który umili nam czas, od dwunastu już lat podróżuje wspólnie po ścieżkach gór, poezji i muzyki, ubierając w nuty słowa wielkich polskich poetów. Podążają brukowymi ulicami miast, ścieżkami górskich szlaków, śladami ludzkiej wrażliwości, ze słowem i muzyką, by pokazywać świat prozy w piękniejszy, pełen poetyckiej mądrości sposób.

Wśród osób, które zdecydują się na zakup biletów normalnych EXTRA, zostaną rozlosowane nagrody. Są wśród nich, m.in.: szkolenie driftingu, wejścia dwuosobowe na Strefę Wysokich Lotów w Lublinie, voucher na strzelanie z broni palnej od PM Shooter, wejścia do Ci od Gier - Escape Room Lublin, wejście do Let Me Out Lublin, karnet na 4 wybrane zajęcia w klubokawiarni AleHeca, vouchery na jazdę quadem z Fun Sport, wejścia do Sky Parku, spływ kajakowy, wejście do Bingo Bongo Centrum Rozrywki na Ursynowie, wejście dwuosobowe na koncert w Filharmonia im. Henryka Wieniawskiego w Lublinie, gadżety z autografami od MKS-u Lublin, gadżety z autografami od Górnika Łęczna, zdjęcie z autografem Roberta Lewandowskiego, płyta zespołu Enej z autografami, voucher na jazdę bolidem wyścigowym do devil-cars.pl., grupowe wejście do Pokój Furii Lublin, zabieg kosmetyczny w gabinecie LaDora.

Wydarzenie wspierają:
Cisza Jak Ta, O. Waldemar Grubka - Parafia Niepokalanego Serca Maryi i św. Franciszka z Asyżu na Poczekajce, Lubelska.tvRadio FreeePolskie Radio Lublin; Dziennik WschodniGMik Studio Blue Music GroupDelorFilm;Pracownia Reklamy MiPArt-Bud Sp.J. Materiały Budowlane.


Fundatorzy nagród:
Szkoła DriftinguStrefa Wysokich LotówPM ShooterCi od Gier - Escape RoomLet Me OutFun SportAleHecaSky ParkKajaki LublinBingo BongoFilharmonia LubelskaMKS LublinGKS Górnik ŁęcznaEnej; Robert Lewandowski; Devil-Cars.pl; Pokój Furii Lublin; Gabinet Kosmetyczny LaDora

PRZYJDŹ! ZOBACZ! BAW SIĘ! NIE MOŻE CIĘ ZABRAKNĄĆ!
LICZYMY NA TWOJĄ OBECNOŚĆ.
ZAPRASZAMY na koncert oraz do śledzenia fanpage stowarzyszenia.

A tutaj przedsmak koncertu, utwór "W Naszym Niebie" - Cisza Jak Ta

Zobacz również:

koncerty koncerty w Lublinie wydarzenia Lublin Cisza Jak Ta koncert lublin
']); _gaq.push(['_setDomainName', '.evenea.pl']); _gaq.push(['_trackPageview']); (function() { var ga = document.createElement('script'); ga.type = 'text/javascript'; ga.async = true; ga.src = ('https:' == document.location.protocol ? 'https://' : 'http://') + 'stats.g.doubleclick.net/dc.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })();